warning
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Autor: | Data publikacji: | Kategoria:
Dziękujemy Ci, za zainteresowanie naszą ofertą!

BIOrself catering dietetyczny to mała lokalna firma działająca na terenie powiatów ryckiego i garwolińskiego. W skład naszego zespołu wchodzą młodzi, ambitni ludzie, którzy postanowili dać z siebie jak najwięcej, aby pokazać Ci, że zdrowa żywność nie musi być nudna!

Pomysł na BIOrself zrodził się w 2018 roku i już w styczniu 2019 dostarczyliśmy nasze pierwsze zestawy do Klientów na terenie Ryk. Wkładając serce w każdy posiłek oraz rozmowę z kolejnymi Klientami, rozwijamy się prężnie poszerzając nasz zasięg z każdym rokiem! Obecnie znajdziesz nasze pudełka na terenie całego powiatu ryckiego oraz Garwolina, Żelechowa, Górzna, Gończyc i okolic tych miejscowości.

Elastyczność to nasze drugie imię!

Zamówienia długoterminowe, np. 28- dniowe, związane są z codziennymi odwiedzinami naszych dostawców pod Twoim adresem. Stajemy się przez ten okres częścią Twojego życia codziennego, zapewniając pełne wyżywienie na kolejne dni. Jeśli w trakcie trwania pakietu coś Ci wyskoczy...musisz, np. wyjechać, lub z innego powodu przerwać dostawy, powiedz nam o tym :) Przesuniemy Twój catering o dowolną ilość dni bez żadanych dodatkowych opłat. Ponadto na życzenie możemy zmienić adres dostawy, a nawet rodzaj diety lub usunąć z niej posiłki, na które nie masz czasu lub ochoty, np. II śniadanie lub kolację. Wolisz, aby Twoje zestawy zawierały mniej glutenu? Żaden problem! Zamienimy Twoje pieczywo w diecie na takie z certyfikatem gluten free :D

Pamiętaj, że możesz do nas zadzwonić lub napisać o każdej porze :) Postaramy się pozostać z Tobą w kontakcie nawet w sobotni wieczór, jeśli tego potrzebujesz :)

Wybierz, na co masz ochotę, a my zajmiemy się resztą!

Pozdrawiamy, zespół BIOrself

Image

ul. Karola Wojtyły 6
08-500 Ryki

tel.: +48 515 573 685
e-mail: biuro@biorself.pl

Laureat konkursu orły gastronomii 2020
Firma godna zaufania 2020
© 2020 Studio Luminar Potrzebujesz strony www?